Barbora Piešová: Smiali sa mi, že som mala byť chalan

Barbora Piešová: Smiali sa mi, že som mala byť chalan>

Do podcastu 90-60-90 prijala pozvanie aj Barbora Piešová, skvelá slovenská speváčka, muzikantka a skladateľka. Získa si Vás svojou otvorenosťou, úprimnosťou a ľahkosťou s akou sa dotýka vysoko intímnych tém, o ktorých má spoločnosť stále problém hovoriť verejne a nahlas. 

Ženy sa neobliekajú pekne kvôli chlapom, ale kvôli iným ženám.

Barbora PiešováBarbora otvorene hovorí o tom, ako sa jej citlivá ženská duša od detstva pasuje s názormi, že podľa okolia "mala byť chlapcom", prečo sa s make-upom a podpätkami necíti byť sama sebou,  ale aj o tom, aké má skúsenosti so správaním sa ľudí na MOM-ke, kde počas pandémie pracovala ako koordinátor. 

Nemusíš byť rovnaká ako ostatní, aby si bola úspešná.

Barbora otvorila tému menštruácie a rozprávaní o menštruácii na verejnosti, jej ponímanie tejto "čisto ženskej" témy Vám dokonale otvorí oči a už sa nikdy viac nebudete skrývať s vložkami či tampónmi, lebo "sa to nepatrí, aby to bolo vidno".

Priamočiara, úprimná, citlivá, skvelá.. Barbora Piešová.  

Na mňa nemá dosah Tvoj komentár, to čo si teraz podotkol, lebo mám svoj život, mám svojich ľudí, ktorí ma majú radi a je mi to maximálne v prdeli čo si o mne druhí ľudia myslia. A to je ten najvyšší vrchol spokojnosti, čo v živote môžeš dosiahnuť.

Barbora Piešová

Prajeme príjemné počúvanie, premýšľanie a inšpirovanie sa. 

Zdroj foto: Barbora Piešová youtube

podcast 90-60-90